NAŠI KAMARÁDI

Na Vaší akci přijedou jak naši moderátoři, tak i další učinkující. A není nás zrovna málo. Počet učinkujících se každým rokem zvyšuje. Stačí si jen vybrat některý z našich pořadů a přijedeme k Vám. 

Mezi naše kamárády patří:

Myšák Eduard

Postavička, která rozesměje nejen malé, ale i velké návštěvníky Diskotačení. Je velkým fanouškem tance a rád své kreace předvádí. Naučil se mluvit a chce se stát profesionálním moderátorem po boku Barborky. Podaří se mu to? Rozhodněte sami, až ho uvidíte a hlavně uslyšíte.

  

Medvídek Bobíšek 
Oblíbená dětská postavička z křivoklátských lesů. Bobíšek je moc hodný medvídek a s každým je hned kamarád. Děti si ho natolik zamilovaly, že když se neobjeví během diskotéky na podiu, tak odchází domů zklamané. Je to jejich přerostlý plyšový medvídek a tam, kde je Diskotačení, on nesmí chybět.
 
  
 
Myška Týnka
Naše krásná a hlavně hodná kamarádka, která potěší na Vašich akcích především malé slečny. Je ke všem  velice hodná a vzorná. Svými znalostmi překoná i ostatní naše zvířátka. A to není vše. Má ráda sport a tance. Dětem vždy ráda nějaké předvede a některé tance dokonce naučí. Je velice krásná a tak není divu, že se Eda a Standa před ní předvádí. Ostatně to uvidíte. Myšká Týnka se už na Vás těší!
 
  
 
 
Žabák Standa
Tak ten nám chyběl. A na vaší akci nesmí chybět taky. Je stále více populárnější u všech dětí a to hlavně díky svým rošťárnám, které provádí naším moderátorům. Má rád soutěže a hry. A taky se mu líbí Myška Týnka, ale má u ní šanci? Uvidíte sami!